İşte toplu sonuçlar
Yayınlanma Tarihi 27 Eylül 2012 Per 00:21
Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda 12 karşılaşma yapıldı.
Kazananın tur atladığı karşılaşmalarda alınan sonuçlar ve yarın oynanacak maçlar şöyle:
Orhangazispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor................(2 - 1 - Uzatmalarda)
İstanbulspor-Kasımpaşa........................................(1 - 3)
Ankaragücü-Iğdır Üniversitesi Spor............................(5 - 1 - Uzatmalarda)
Ümraniyespor-Kayseri Erciyesspor..............................(1 - 2 - Uzatmalarda)
Çorum Belediyespor-Adana Demirspor............................(2 - 1)
Samsunspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor.........................(0 - 2)
Patnos Gençlikspor-Kartalspor.................................(1 - 2)
Torku Konyaspor-Kırıkhanspor..................................(2 - 0)
Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923...........................(5 - 2)
Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor............................(3 - 2)
Medical Park Antalyaspor-Menemen Belediyespor.................(5 - 3)
Gaziantepspor-Emrespor........................................(1 - 0 - Uzatmalarda)
Bugünün programı
Ankara Demirspor-Sanıca Boru Elazığspor, Denizlispor-Dardanelspor, Bandırmaspor-Kilimli Belediyespor, Balıkesirspor-İskenderunspor 1967, Muğlaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor, Fethiyespor-Cizre Basraspor, Turgutluspor-Belediye Bingölspor, Arsinspor-Bucaspor, Boluspor-Yimpaş Yozgatspor, Manisaspor-Kayseri Şekerspor, Karaman Belediyespor-Bozüyükspor, Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor-Keçiörengücü, Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor, Batman Petrolspor-Körfez Futbol Kulübü, Kızılcahamamspor-Kütahyaspor, Tepecikspor-Beylerbeyispor, Polatlı BUGSAŞ Spor-Silivrispor, Uşak Belediyespor-Denizli Belediyespor, Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor, Alanyaspor-Yeni Malatyaspor, Tokatspor-Hatayspor, Anadolu Selçukluspor-Pendikspor, İskenderun Demir Çelik Spor-Ofspor, Eyüpspor-Ünyespor, İnegölspor-Giresunspor, Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer, Çamlıdere Şekerspor-İstanbul Güngörenspor, Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa, Çankırıspor-Nazilli Belediyespor, Trabzon Kanuni Futbol Kulübü-Sivasspor, Göztepe-Gölcükspor, Adanaspor-Erzurum Büyükşehir Belediye Spor, Mersin İdmanyurdu-Siirtspor
Kazananın tur atladığı karşılaşmalarda alınan sonuçlar ve yarın oynanacak maçlar şöyle:
Orhangazispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor................(2 - 1 - Uzatmalarda)
İstanbulspor-Kasımpaşa........................................(1 - 3)
Ankaragücü-Iğdır Üniversitesi Spor............................(5 - 1 - Uzatmalarda)
Ümraniyespor-Kayseri Erciyesspor..............................(1 - 2 - Uzatmalarda)
Çorum Belediyespor-Adana Demirspor............................(2 - 1)
Samsunspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor.........................(0 - 2)
Patnos Gençlikspor-Kartalspor.................................(1 - 2)
Torku Konyaspor-Kırıkhanspor..................................(2 - 0)
Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923...........................(5 - 2)
Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor............................(3 - 2)
Medical Park Antalyaspor-Menemen Belediyespor.................(5 - 3)
Gaziantepspor-Emrespor........................................(1 - 0 - Uzatmalarda)
Bugünün programı
Ankara Demirspor-Sanıca Boru Elazığspor, Denizlispor-Dardanelspor, Bandırmaspor-Kilimli Belediyespor, Balıkesirspor-İskenderunspor 1967, Muğlaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor, Fethiyespor-Cizre Basraspor, Turgutluspor-Belediye Bingölspor, Arsinspor-Bucaspor, Boluspor-Yimpaş Yozgatspor, Manisaspor-Kayseri Şekerspor, Karaman Belediyespor-Bozüyükspor, Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor-Keçiörengücü, Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor, Batman Petrolspor-Körfez Futbol Kulübü, Kızılcahamamspor-Kütahyaspor, Tepecikspor-Beylerbeyispor, Polatlı BUGSAŞ Spor-Silivrispor, Uşak Belediyespor-Denizli Belediyespor, Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor, Alanyaspor-Yeni Malatyaspor, Tokatspor-Hatayspor, Anadolu Selçukluspor-Pendikspor, İskenderun Demir Çelik Spor-Ofspor, Eyüpspor-Ünyespor, İnegölspor-Giresunspor, Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer, Çamlıdere Şekerspor-İstanbul Güngörenspor, Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa, Çankırıspor-Nazilli Belediyespor, Trabzon Kanuni Futbol Kulübü-Sivasspor, Göztepe-Gölcükspor, Adanaspor-Erzurum Büyükşehir Belediye Spor, Mersin İdmanyurdu-Siirtspor