VOLE TPO 1.Ligi'nde heyecan sürüyor
Yayınlanma Tarihi 30 Nisan 2019 Sal 11:21
Güncelleme Tarihi 30 Nisan 2019 Sal 12:15
Güncelleme Tarihi 30 Nisan 2019 Sal 12:14
Güncelleme Tarihi 30 Nisan 2019 Sal 12:01
Güncelleme Tarihi 30 Nisan 2019 Sal 11:48
Güncelleme Tarihi 30 Nisan 2019 Sal 11:47
Güncelleme Tarihi 30 Nisan 2019 Sal 11:44
FIFA Pro Clubs modunun ülkemizdeki en köklü organizasyonu VOLE TPO Ligi’nde 11. sezon heyecanı tüm hızıyla sürüyor.
11’e 11 mücadele edilen VOLE TPO
1.Ligi’nde Türk futbolunun köklü kulüplerinden Göztepe, Sivasspor ve
Gaziantepspor’un resmi E-Spor takımları da mücadele ediyor. 15. hafta
müsabakaları cuma günü tamamlanan ligde Göztepe Gaming, 13 galibiyet 1
beraberlik ve 1 mağlubiyetle liderlik koltuğunda oturuyor.
Bir sene içerisinde iki sezonun
geçildiği bu ligde takımlar, her cuma 22.30, 23.00 ve 23.30’da bir devresi 6
dakika süren 3 maç oynayarak haftayı tamamlıyor. Bu karşılaşmalar takımların
kendi YouTube veya Twitch hesaplarından
yapılan yayınlarla sunulurken, seçilen 2 mücadele ise pazar günü spikerli
yayınla izleyicilerle buluşuyor.
15. haftası tamamlanan VOLE TPO 1.Ligi'nde puan durumu ve gol krallığı şu şekilde;
VOLE TPO 1.Ligi'nde 3 Mayıs Cuma akşamı oynanacak maçların programı:
22.30 Ötüken TR - BEYTOMANIA FC
22.30 Istanbulbirligi FK -
RURNBLES ESPOR
22.30 ALBAYLAR - Grim Bears
22.30 TEAM POWER - Team Aurora
22.30 Digital Stars Esport -
GreatSultans eSports
22.30 Nordlich Wolfe - Before
Sunset TR
22.30 Göztepe Gaming - Sivasspor
22.30 Sangal GG - AS4eGamesCrew
22.30 Gaziantep e-Spor – PROMANIA
22.30 teamUNITY - TNT eSports
Mersin
23.00 TNT eSports Mersin - Ötüken
TR
23.00 PROMANIA - teamUNITY
23.00 AS4eGamesCrew - Gaziantep
e-Spor
23.00 Sivasspor - Sangal GG
23.00 Before Sunset TR - Göztepe
Gaming
23.00 GreatSultans eSports -
Nordlich Wolfe
23.00 Team Aurora - Digital Stars
Esport
23.00 Grim Bears - TEAM
POWER
23.00 RURNBLES ESPOR -
ALBAYLAR
23.00 BEYTOMANIA FC -
Istanbulbirligi FK
23.30 Ötüken TR - Istanbulbirligi
FK
23.30 ALBAYLAR - BEYTOMANIA
FC
23.30 TEAM POWER - RURNBLES
ESPOR
23.30 Digital Stars Esport - Grim
Bears
23.30 Nordlich Wolfe - Team
Aurora
23.30 Göztepe Gaming -
GreatSultans eSports
23.30 Sangal GG - Before Sunset
TR
23.30 Gaziantep e-Spor -
Sivasspor
23.30 teamUNITY -
AS4eGamesCrew
23.30 TNT eSports Mersin -
PROMANIA